K aktualitě Muži A - Další třetiligovou zastávkou jsou Štěchovice není žádná fotografie

Muži A Další třetiligovou zastávkou jsou Štěchovice

Ještě před vypuknutím očekávaného domácího derby s Čížovou zamíří žlutomodří na půdu v tabulce pátých Štěchovic, kde se pokusí prodloužit vítěznou sérii a navázat na podzimní vzájemné utkání, které skončilo jednoznačnou výhrou Písku 5:0.

  • 26.4.2018
VÍCE...
K aktualitě  - V Písku se opět sejde nadějné fotbalové mládí není žádná fotografie

V Písku se opět sejde nadějné fotbalové mládí

Znovu po roce budou patřit zelené pažity v areálu FC Písek mladým nadějným fotbalistům z klubů zvučných jmen, kteří v úterý 1. května změří síly v rámci 8. ročníku Memoriálu Martina Breibische – NN CUP 2018.

  • 25.4.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Jakub Held: Chytil jsem se šance není žádná fotografie

Muži A Jakub Held: Chytil jsem se šance

Sobotní domácí duel žlutomodrých s Brozany posunul svěřence trenéra Rostislava Grossmanna už na šestou příčku tabulky ČFL, tři body za třetí Zápy. Důležitou čtvrtou branku, v čase, kdy se hosté gólově přiblížili, vstřelil Jakub Held. Jak další jarní vítězství viděl z trávníku?

  • 23.4.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Žlutomodří ustáli brozanské kousnutí a berou tři body není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří ustáli brozanské kousnutí a berou tři body

K utkání 24. kola Fortuna ČFL nastoupili písečtí fotbalisté v sobotu 21. dubna na domácí půdě, kde se utkali s třináctými Brozany. Soupeř dokázal na jaře ukořistit již deset bodů a přibližuje se vyšším příčkám, přesto byli žlutomodří favoritem. Svou roli v zápase také potvrdili, byť Brozanští po poločase vystrčili drápky.

  • 21.4.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu přijede tým Brozan, jarní remízový král není žádná fotografie

Muži A V sobotu přijede tým Brozan, jarní remízový král

Fortuna ČFL ukrajuje závratnou rychlostí zápas po zápasu. Nadcházející střetnutí bude pro celky hrající třetí nejvyšší fotbalovou soutěž již sedmým jarním v pořadí. Na písecké trávě se v rámci 24. kola soutěže představí Brozany, kterým mají Písečtí z podzimní části co vracet.

  • 19.4.2018
VÍCE...
K aktualitě  - Výsledky mládeže FC Písek není žádná fotografie

Výsledky mládeže FC Písek

Dorostenecké celky změřily o víkendu síly s pražským Motorletem a především devatenáctku bodová ztráta mrzela. Žáci byli tentokrát úspěšnější a vyhráli všechny čtyři duely.

  • 15.4.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek