K aktualitě Muži A - Žlutomodří vybojovali výhru nad Domažlicemi není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří vybojovali výhru nad Domažlicemi

V době, kdy se plzeňská Viktorka chystala na úvodní duel základní skupiny Ligy mistrů, nastupovaly partnerské Domažlice na hřišti v Písku k utkání vloženého 17. kola Fortuna ČFL. Západočeši na žlutomodré umí, ale domácí byli po dvou porážkách v řadě lační po bodovém přídělu.

  • 20.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písečtí doma podlehli Převýšovu není žádná fotografie

Muži A Písečtí doma podlehli Převýšovu

V sobotním 6. kole Fortuna ČFL přivítali Písečtí na svém hřišti fotbalisty Převýšova, malé vesničky v okrese Hradec Králové. Hosté na startu soutěže sice prohráli čtyři zápasy v řadě, ale poslední dva duely, po výměně trenéra, dokázali proměnit v celkem šestibodový zisk. A na vlně úspěchu pokračovali také u Otavy.

  • 15.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Převýšov se před příjezdem do Písku zvedá není žádná fotografie

Muži A Převýšov se před příjezdem do Písku zvedá

Kdybyste se náhodou ocitli ve vesničce Převýšov, nejspíše by vás nenapadlo, že se zde hraje třetí nejvyšší fotbalová soutěž. V Královéhradeckém kraji, blízko Chlumce nad Cidlinou, totiž žije jen pár stovek obyvatel. Fotbal tu ale tradici má. Historie místní kopané sahá až do roku 1919, což znamená, že Převýšovské čekají příští rok velké kulaté oslavy.

  • 14.9.2018
VÍCE...
K aktualitě  - Teď už hraje za Spartu... není žádná fotografie

Teď už hraje za Spartu...

Vojtěch Gornický se řadil k nejlepším fotbalistům píseckého FC v kategorii U15. Před novou sezonou nabral směr Praha a nyní své schopnosti rozvíjí ve sparťanské akademii.

  • 13.9.2018
VÍCE...
K aktualitě  - Dorostenecké týmy rozhodly v dramatických závěrech není žádná fotografie

Dorostenecké týmy rozhodly v dramatických závěrech

Jihočeská debry čekala na starší i mladší dorostence Písku, kteří se v neděli 9. září v domácím prostředí utkali s vrstevníky Táborska. Oba zápasy se rozhodovaly až v koncovkách, v nichž byli úspěšnější hráči Písku.

  • 10.9.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek