K aktualitě Muži A - Trenéři Písku a Sparty hodnotí sobotní zápas není žádná fotografie

Muži A Trenéři Písku a Sparty hodnotí sobotní zápas

V sobotu 14. července si písečtí třetiligoví fotbalisté zahráli proti juniorce pražské Sparty. Zatímco žlutomodří za sebou mají teprve první týden přípravy, Sparťané se chystají na generálku před vstupem do nového ročníku juniorské ligy. Jak trenéři obou týmů hodnotili sobotní vzájemný zápas?

 • 15.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Dvě písecké jedenáctky porazily jednadvacítku Sparty není žádná fotografie

Muži A Dvě písecké jedenáctky porazily jednadvacítku Sparty

Na konci úvodního týdne přípravy před blížícím se startem nového ročníku České fotbalové ligy nastoupili svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna k úvodnímu přátelskému utkání. Na domácí půdě změřili síly s juniorkou pražské Sparty, pro kterou to byla tečka za píseckým soustředěním.

 • 14.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Filip Vacovský měl Písek na dohled není žádná fotografie

Muži A Filip Vacovský měl Písek na dohled

Příprava na třetiligový ročník 2018/2019 se rozeběhla na plné obrátky. Trenér Rostislav Grossmann začíná vytipovávat kádr, který se bude rvát o mistrovské body. Jeho součástí by se rád stal i dvacetiletý stoper Filip Vacovský.

 • 12.7.2018
VÍCE...
K aktualitě - Fotbalový příměšťák se těší velkému zájmu není žádná fotografie

Fotbalový příměšťák se těší velkému zájmu

Od 9. do 13. července se v areálu FC Písek koná první ze dvou příměstských táborů pro děti ročníků narození 2007-2012, které pořádají trenéři FC Písek Radoslav Houdek spolu s bratrem Petrem za pomoci dalších trenérů a hráčů.

 • 11.7.2018
VÍCE...
K aktualitě - Dostaveníčko s píšťalkou u Otavy není žádná fotografie

Dostaveníčko s píšťalkou u Otavy

Sedmadvacet mladých žen a dívek se sešlo ve čtvrtek v píseckém hotelu OtavArena na tradičním semináři fotbalových rozhodčích. Čekal je čtyřdenní náročný program, letos obohacený o sledování čtvrtfinálových zápasů světového šampionátu v Rusku, při kterém se – pochopitelně – speciálně zaměřily na práci svých kolegů při rozhodování.

 • 10.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Třetiligové áčko zahájilo novou sezónu není žádná fotografie

Muži A Třetiligové áčko zahájilo novou sezónu

V pondělí 9. července v 16 hodin předstoupili před hráče členové realizačního týmu áčka a zástupci vedení klubu FC Písek, aby přivítali téměř tři desítky fotbalistů na startu letní přípravy před sezónou 2018/2019, ve které budou žlutomodří opět bojovat ve třetí nejvyšší soutěži - Fortuna ČFL.

 • 10.7.2018
VÍCE...
K aktualitě - Sportovní dopoledne v areálu FC Písek patřila dětem není žádná fotografie

Sportovní dopoledne v areálu FC Písek patřila dětem

Na travnatých hřištích v areálu FC Písek se v jarní části sezony pravidelně konala akce s názvem Sportovní dopoledne, která měla za cíl seznámit malé děti s fotbalem a sportovní všestranností. Celkem osm dílů vydařeného projektu bylo věnováno především předškolním ročníkům mateřských škol a prvním a druhým ročníkům základních škol.

 • 2.7.2018
VÍCE...
K aktualitě - Příměstské fotbalové tábory FC Písek se blíží není žádná fotografie

Příměstské fotbalové tábory FC Písek se blíží

Jsou tu prázdniny. Děti opustily školní lavice a přemýšlejí, jak si co nejlépe užijí dva volné letní měsíce. Ti, kteří se rádi baví fotbalem, mohou využít nabídku FC Písek a přihlásit se na jeden z příměstských táborů.

 • 30.6.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek