K aktualitě Muži A - Na Nymburk vyrukovali s kanonádou není žádná fotografie

Muži A Na Nymburk vyrukovali s kanonádou

Utkání 11. Kola České fotbalové ligy mělo jasného favorita. Byl jím domácí Písek, který předpoklady potvrdil. Hostujícímu Nymburku nasázel šest branek a předvedl divákům několik pohledných akcí.

  • 21.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu přijede Nováček z Nymburka není žádná fotografie

Muži A V sobotu přijede Nováček z Nymburka

Třetiligoví fotbalisté Písku zakončí před sobotním obědem třízápasovou sérii proti nováčkům ČFL. Po nevydařených duelech s Čížovou a Ústím nad Orlicí se u Otavy představí nymburský Polaban.

  • 18.10.2017
VÍCE...
K aktualitě U 19 A - Zbytečná prohra devatenáctky. Body zmizely do Budějovic není žádná fotografie

U 19 A Zbytečná prohra devatenáctky. Body zmizely do Budějovic

Po sobotním střetnutí A-týmů Čížové a Písku nastoupili v neděli před obědem ke svému jihočeskému derby také starší dorostenci FC Písek, kteří přivítali béčko českobudějovického Dynama. Domácí se ujali vedení a měli zápas dovést do vítězného konce. Soupeř však v závěru využil neurovnanosti hry žlutomodrých a skóre obrátil na svou stranu.

  • 8.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Derby se žlutomodrým nepovedlo není žádná fotografie

Muži A Derby se žlutomodrým nepovedlo

Na sobotu 7. října vyšlo první setkání celků Čížové a Písku od sezony 2013/2014, kdy oba bojovaly v divizní soutěži. Očekávané derby nenabídlo příliš fotbalové krásy, ale bylo bojovné a mělo náboj. Písečtí z něj však vytěžili pouze bod, když nezvládli penaltový rozstřel po remíze v normální hrací době.

  • 7.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Postupuje Zlín, ale Písečtí bojovali není žádná fotografie

Muži A Postupuje Zlín, ale Písečtí bojovali

Česká pohárová soutěž MOL Cup umožňuje celkům z nižších soutěží zahrát si, v případě úspěchu v úvodních kolech, s nejlepšími prvoligovými týmy. Mezi kluby, které si účast ve 3. kole poháru zasloužily, byl i FC Písek. Fotbalový svátek u Otavy tentokrát v roli hostů ozdobil Zlínský Fastav, který si na jihu Čech vybojoval postup do další fáze.

  • 4.10.2017
VÍCE...
K aktualitě U 19 A - Devatenáctka přivezla z Prahy další body není žádná fotografie

U 19 A Devatenáctka přivezla z Prahy další body

V dalším předehrávaném kole ligy staršího dorostu zajížděli hráči FC Písek U19 na hřiště Viktorie Žižkov a po dvou prohrách chtěli opět bodovat a udržet se v horních patrech tabulky. To se jim po velmi dobrém výkonu podařilo a přivezli k Otavě zasloužené vítězství.

  • 2.10.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek