K aktualitě Muži A - Václav Milec: Góly, nám chybí jenom góly není žádná fotografie

Muži A Václav Milec: Góly, nám chybí jenom góly

Písečtí třetiligoví fotbalisté potěšili fanoušky víkendovou domácí výhrou nad týmem z Litoměřic, kterou okořenili čtyřmi přesnými trefami a dominantním výkonem. Jak průběh zápasu viděl kapitán žlutomodrých Václav Milec?

  • 7.11.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Žlutomodří obuli střelecké kopačky není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří obuli střelecké kopačky

Písečtí fotbalisté nemají problém s vytvářením si herní převahy a vypracováváním si slibných příležitostí ke skórování, koncovka je však hodně trápila a dosud jim nedovolila posunout se na vyšší příčky v tabulce. Ve třináctém kole ČFL ale domácí hráči ukázali, že góly střílet umějí, když výrazně přehráli hosty z Litoměřic.

  • 3.11.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu přijede Litoměřicko není žádná fotografie

Muži A V sobotu přijede Litoměřicko

Žlutomodří v sobotu nastoupí k předposlednímu utkání podzimní části Fortuna ČFL. V roli soupeře přijede k Otavě celek Litoměřicka, který sice zaznamenal hrůzostrašný vstup do soutěže, když prohrál v pěti úvodních kol, ale poté jakoby se něco změnilo a fotbalisté ze severu Čech začali vyhrávat a postupně opouštět příčky přímo ohrožené sestupovými starostmi.

  • 1.11.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Ohlasy po utkání s Vyšehradem není žádná fotografie

Muži A Ohlasy po utkání s Vyšehradem

Sobotní duel žlutomodrých se Slavojem Vyšehrad byl domácí vítěznou premiérou pro nového trenéra áčka Milana Nouska mladšího. Jak zápas viděl on i trenér hostujícího celku Roman Veselý?

  • 21.10.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Nad Orlicí rozhodl brzký gól není žádná fotografie

Muži A Nad Orlicí rozhodl brzký gól

První utkání pod novým trenérem Milanem Nouskem mladším odehráli písečtí třetiligoví fotbalisté na hřišti v Ústí nad Orlicí. 10. kolo ČFL jim však nepřálo a po nejtěsnější prohře se na jih vraceli bez bodu.

  • 14.10.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek