K aktualitě Muži A - Žlutomodří vybojovali výhru nad Domažlicemi není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří vybojovali výhru nad Domažlicemi

V době, kdy se plzeňská Viktorka chystala na úvodní duel základní skupiny Ligy mistrů, nastupovaly partnerské Domažlice na hřišti v Písku k utkání vloženého 17. kola Fortuna ČFL. Západočeši na žlutomodré umí, ale domácí byli po dvou porážkách v řadě lační po bodovém přídělu.

  • 20.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písečtí doma podlehli Převýšovu není žádná fotografie

Muži A Písečtí doma podlehli Převýšovu

V sobotním 6. kole Fortuna ČFL přivítali Písečtí na svém hřišti fotbalisty Převýšova, malé vesničky v okrese Hradec Králové. Hosté na startu soutěže sice prohráli čtyři zápasy v řadě, ale poslední dva duely, po výměně trenéra, dokázali proměnit v celkem šestibodový zisk. A na vlně úspěchu pokračovali také u Otavy.

  • 15.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Převýšov se před příjezdem do Písku zvedá není žádná fotografie

Muži A Převýšov se před příjezdem do Písku zvedá

Kdybyste se náhodou ocitli ve vesničce Převýšov, nejspíše by vás nenapadlo, že se zde hraje třetí nejvyšší fotbalová soutěž. V Královéhradeckém kraji, blízko Chlumce nad Cidlinou, totiž žije jen pár stovek obyvatel. Fotbal tu ale tradici má. Historie místní kopané sahá až do roku 1919, což znamená, že Převýšovské čekají příští rok velké kulaté oslavy.

  • 14.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Žlutomodří v poháru končí, ale Dukla se nadřela není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří v poháru končí, ale Dukla se nadřela

Téměř šestnáct stovek diváků si našlo cestu na fotbalový duel s atraktivním prvoligovým soupeřem. Kdysi slavná pražská Dukla, která se však na startu aktuálního ročníku Fortuna ligy výsledkově trápí, přijela do Písku pro povinný postup do 3. kola MOL Cupu. Přestože se svěřenci trenéra Pavla Drska z úspěchu nakonec radovali, nadřeli se více, než si před zápasem sami představovali.

  • 4.9.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Jiří Januška přišel, viděl a dal dva góly není žádná fotografie

Muži A Jiří Januška přišel, viděl a dal dva góly

Je mu stále ještě pouhých dvacet let, přesto má spoustu fotbalových zkušeností. Zahrál si druhou ligu a nakoukl i do české nejvyšší soutěže. Byl členem mládežnických reprezentací a se starším dorostem své Příbrami dobýval Evropu v juniorské Lize mistrů. Nyní je Jiří Januška členem třetiligového kádru FC Písek, u Otavy se rozehrává po zranění.

  • 3.9.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek