K aktualitě Muži A - Ondřej Prášil: Musíme se naučit otáčet zápasy není žádná fotografie

Muži A Ondřej Prášil: Musíme se naučit otáčet zápasy

Třetiligový A-tým FC Písek je na konci podzimní části sezony, před kterou byla klubem a z velké části také médii vyřčena velká očekávání. Jak viděl první polovinu Česká fotbalové ligy 2017/2018 hlavní trenér píseckého áčka Ondřej Prášil?

  • 27.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písek zahřál bůr v síti Záp není žádná fotografie

Muži A Písek zahřál bůr v síti Záp

V rozloučce s třetiligovým podzimem se písečtí fotbalisté utkali v domácím prostředí se třetím celkem průběžné tabulky SK Zápy. Hosté po špatném startu do soutěže po šesti kolech zabrali a od té doby se vezli na mnohem pozitivnější vlně. U Otavy však neuspěli a domů si odvezli pět inkasovaných branek, pod které se významným způsobem podepsal třígólový Filip Řezáč.

  • 18.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Ze hřiště lídra tabulky s prohrou 0:2 není žádná fotografie

Muži A Ze hřiště lídra tabulky s prohrou 0:2

Písečtí třetiligoví fotbalisté se naposledy během podzimní části sezóny vydali na cestu za svým soupeřem. Cílem byla Chrudim, jejíž Městský fotbalový klub se vyhřívá na první příčce tabulky ČFL. Suverénním postavením domácích neotřásl ani Písek, který sice i zásluhou brankáře Lukáše Varyše držel až do 70. minuty čisté konto, ale nakonec odjížděl poražen.

  • 11.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Žlutomodří klopýtli s trápícím se Litoměřickem  není žádná fotografie

Muži A Žlutomodří klopýtli s trápícím se Litoměřickem

Výhoda domácího prostředí, výrazně lepší postavení v tabulce či papírově silnější sestava. Takové byly trumfy, které držel v ruce domácí Písek před zápasem 13. kola České fotbalové ligy s Litoměřickem. Jihočeši si vypracovali velké šance ke skórování, ale míč do sítě nedostali. Hosté jednu příležitost využít dokázali a z Otavy vylovili tříbodové povzbuzení.

  • 4.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu na Litoměřicko není žádná fotografie

Muži A V sobotu na Litoměřicko

Písecký A-tým sice musel skousnout komplikace s odložením utkání 12. kola ČFL s Převýšovem a jeho středeční dohrávku, ale vydařený závěr a obrat dokonaný v penaltovém rozstřelu může svěřencům trenéra Ondřeje Prášila pomoci také do sobotního střetnutí proti Litoměřicku.

  • 2.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Áčko zvládlo obrat v Převýšově není žádná fotografie

Muži A Áčko zvládlo obrat v Převýšově

Podruhé během čtyř dnů se písečtí třetiligový fotbalisté vydali na dlouhou cestu do obce Převýšov, která leží mezi Poděbrady a Hradcem Králové. Na rozdíl od nedělního pokusu si tentokrát utkání 12. kola ČFL zahráli.

  • 1.11.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Na souboj s Převýšovem nedošlo není žádná fotografie

Muži A Na souboj s Převýšovem nedošlo

12. kolo České fotbalové ligy mělo nabídnout souboj Převýšova s hostujícím Pískem. Jihočeši chtěli potvrdit šestibrankové vítězství nad Nymburkem, ale nedostali k tomu příležitost. Nezpůsobilý terén nedovolil zápas rozehrát. Utkání bylo odloženo.

  • 29.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Na Nymburk vyrukovali s kanonádou není žádná fotografie

Muži A Na Nymburk vyrukovali s kanonádou

Utkání 11. Kola České fotbalové ligy mělo jasného favorita. Byl jím domácí Písek, který předpoklady potvrdil. Hostujícímu Nymburku nasázel šest branek a předvedl divákům několik pohledných akcí.

  • 21.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu přijede Nováček z Nymburka není žádná fotografie

Muži A V sobotu přijede Nováček z Nymburka

Třetiligoví fotbalisté Písku zakončí před sobotním obědem třízápasovou sérii proti nováčkům ČFL. Po nevydařených duelech s Čížovou a Ústím nad Orlicí se u Otavy představí nymburský Polaban.

  • 18.10.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek