K aktualitě Muži A - Nymburská obrana gól nedostala, žlutomodří vyhráli až na penalty není žádná fotografie

Muži A Nymburská obrana gól nedostala, žlutomodří vyhráli až na penalty

Rozpis 28. kola Fortuna ČFL zavedl písecké fotbalisty na hřiště posledního celku tabulky do Nymburku, který má již jistý sestup, přesto své zápasy neodevzdává, o čemž se žlutomodří přesvědčili. Jihočeši se na půdě soupeře nedokázali prosadit a vítězství museli vystřílet až v rozstřelu ze značky pokutového kopu.

  • 20.5.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V Nymburku budou Písečtí jasným favoritem není žádná fotografie

Muži A V Nymburku budou Písečtí jasným favoritem

Zápas 28. kola Fortuna ČFL, který bude zahájen v neděli 20. května v 17 hodin, zavede svěřence trenéra Rostislava Grossmanna do středočeského Nymburku, kde si budou chtít spravit chuť po trpké prohře se zachraňujícím se Ústím nad Orlicí.

  • 17.5.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Závěr anglického týdne vyvolal emoce není žádná fotografie

Muži A Závěr anglického týdne vyvolal emoce

Písečtí fotbalisté nastoupili v sobotu 12. května ke třetímu domácímu zápasu Fortuna ČFL během osmi dnů a chtěli navázat na předchozí dvě vystoupení, kdy porazili Čížovou a Králův Dvůr shodně 3:0 a připsali si šest bodů. Po bodech však byli lační také v Ústí nad Orlicí, kam nakonec odcestovaly a pomohly tamní Jiskře vzdálit se spodních pater tabulky.

  • 12.5.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Dušan Pinc: Když dá útočník gól, tak se mu hraje líp není žádná fotografie

Muži A Dušan Pinc: Když dá útočník gól, tak se mu hraje líp

Tím, kdo otevřel skóre zápasu vloženého 33. kola Fortuna ČFL mezi týmy FC Písek a FK Králův Dvůr, byl domácí útočník Dušan Pinc. Ten využil střeleckou chuť Martina Helda a zaváhání brankáře Jiřího Krčka a v 17. minutě, byť tísněný stoperem soupeře Michalem Hellem, pohotově nasměroval míč do sítě.

  • 10.5.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - O výhře Písku rozhodla popřestávková smršť není žádná fotografie

Muži A O výhře Písku rozhodla popřestávková smršť

V utkání vloženého 33. kola Fortuna ČFL, které se hrálo ve středu 9. května v podvečer v Písku, se v roli hostujícího celku představil na jaře se trápící Králův Dvůr, jež má problémy se sbíráním bodů i koncovkou, což u Otavy potvrdil.

  • 9.5.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek