K aktualitě Muži A - V sobotu přijede Nováček z Nymburka není žádná fotografie

Muži A V sobotu přijede Nováček z Nymburka

Třetiligoví fotbalisté Písku zakončí před sobotním obědem třízápasovou sérii proti nováčkům ČFL. Po nevydařených duelech s Čížovou a Ústím nad Orlicí se u Otavy představí nymburský Polaban.

  • 18.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Derby se žlutomodrým nepovedlo není žádná fotografie

Muži A Derby se žlutomodrým nepovedlo

Na sobotu 7. října vyšlo první setkání celků Čížové a Písku od sezony 2013/2014, kdy oba bojovaly v divizní soutěži. Očekávané derby nenabídlo příliš fotbalové krásy, ale bylo bojovné a mělo náboj. Písečtí z něj však vytěžili pouze bod, když nezvládli penaltový rozstřel po remíze v normální hrací době.

  • 7.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Postupuje Zlín, ale Písečtí bojovali není žádná fotografie

Muži A Postupuje Zlín, ale Písečtí bojovali

Česká pohárová soutěž MOL Cup umožňuje celkům z nižších soutěží zahrát si, v případě úspěchu v úvodních kolech, s nejlepšími prvoligovými týmy. Mezi kluby, které si účast ve 3. kole poháru zasloužily, byl i FC Písek. Fotbalový svátek u Otavy tentokrát v roli hostů ozdobil Zlínský Fastav, který si na jihu Čech vybojoval postup do další fáze.

  • 4.10.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - U Otavy zůstal pouze jeden bod není žádná fotografie

Muži A U Otavy zůstal pouze jeden bod

Ani druhá část netradičně velkého dvoutýdenního herního zápřahu s porcí pěti soutěžních zápasů nepřinesla píseckým fotbalistům radost z tříbodového vítězství. Žlutomodří ve druhé půli domácího utkání s Domažlicemi přišli o jednobrankový náskok a podlehli svému soupeři po penaltovém rozstřelu.

  • 27.9.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Dotahovali, dotahovali, ale nedotáhli není žádná fotografie

Muži A Dotahovali, dotahovali, ale nedotáhli

Třetiligoví fotbalisté Písku si zápas 7. kola ČFL zahráli až v neděli v podvečer, kdy se představili v Brozanech. Do náročného čtrnáctidenního programu, během kterého zvládnou hned pět soutěžních duelů, vstoupili porážkou, když na čtyřbrankové manko dokázali reagovat pouze třemi přesnými trefami. Na dalekou cestu domů si tak body nepřibalili.

  • 24.9.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek