FC PÍSEK NÁBOR 2016
K aktualitě Muži A - Na Vltavínu to nevyšlo ani letos není žádná fotografie

Muži A Na Vltavínu to nevyšlo ani letos

Fortuna ČFL 2017/2018 odstartovala v sobotu 12. srpna dopoledne prvním kolem, v jehož rámci se písečtí fotbalisté, stejně jako před rokem, představili na půdě celku FK Loko Vltavín. Na loňský úvodní duel nevzpomínají Jihočeši v dobrém. Ztratili nadějné vedení 2:0, z Prahy si neodvezli ani bod a předznamenali výsledkově nepříliš vydařený podzim. Podobnému scénáři se tentokrát parta trenéra Ondřeje Prášila chtěla vyvarovat. Zvláště, když v letním přípravném období došlo k výraznému posílení kádru. Návrat na jih však radostný nebyl ani tentokrát.

  • 12.8.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písečtí mají skalp Pardubic a postupují do 3. kola MOL Cupu není žádná fotografie

Muži A Písečtí mají skalp Pardubic a postupují do 3. kola MOL Cupu

Těsně před startem třetiligové soutěže čekal na fotbalisty FC Písek těžký test. Na domácím hřišti se v rámci 2. kola MOL Cupu utkali s druholigovým celkem FK Pardubice. Po dramatickém průběhu uspěl tým Ondřeje Prášila v penaltovém rozstřelu a může se těšit na los, který jim přiřkne soupeře pro další pohárovou fázi.

  • 10.8.2017
VÍCE...
K aktualitě Zahájen prodej permanentních vstupenek není žádná fotografie

Zahájen prodej permanentních vstupenek

V pondělí 7. srpna byl zahájen prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy FC Písek v nové sezóně České fotbalové ligy 2017/2018. Permanentky si mohou zájemci zakoupit v sídle klubu nebo také v recepci hotelu OtavArena.

  • 7.8.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Před pohárem Písek naděloval v Soběslavi  není žádná fotografie

Muži A Před pohárem Písek naděloval v Soběslavi

K poslednímu přípravnému utkání před zápasem 2. kola MOL Cupu a ostrým startem třetiligové soutěže zajížděli písečtí fotbalisté na půdu divizního nováčka ze Soběslavi, kde zanechali dobrý dojem a pořádně si zastříleli. Navíc se v kádru trenéra Ondřeje Prášila představila další z možných posil – Muamer Avdić z Třince, který nastoupil ve stoperské dvojici s Michalem Rendlou.

  • 3.8.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Nové posily jsou již hráči FC Písek není žádná fotografie

Muži A Nové posily jsou již hráči FC Písek

Před prvním soutěžním zápasem sezony, který třetiligoví fotbalisté Písku odehrají v sobotu 22. července ve Zbuzanech v rámci 1. kola MOL Cupu, oznámilo vedení klubu přestup šesti hráčů, kteří nastoupili do letní přípravy.

  • 21.7.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - O porážce Písku rozhodl v závěru Konaté není žádná fotografie

Muži A O porážce Písku rozhodl v závěru Konaté

Písečtí třetiligoví fotbalisté mají za sebou zřejmě nejtěžší herní zkoušku v rámci letní přípravy na sezonu 2017/2018. V areálu u Otavy je prověřila juniorka pražské Sparty, která je v Písku na soustředění.

  • 18.7.2017
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Áčko vyhrálo dvakrát ve dvou dnech není žádná fotografie

Muži A Áčko vyhrálo dvakrát ve dvou dnech

Přidána fotogalerie. Dvě vysoké výhry si na úvod přípravy na své konto připsali fotbalisté A-týmu FC Písek, kteří nejprve v pátek 14. července nastoupili v Katovicích a v sobotu před obědem hostili v domácím areálu divizní Jankov.

  • 17.7.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek