K aktualitě Muži A - Sobotní dvojzápas nabídl sedmnáct branek není žádná fotografie

Muži A Sobotní dvojzápas nabídl sedmnáct branek

Stále ještě velmi široký kádr píseckého áčka čekala v sobotu 21. července dvojitá porce přípravy. Na domácím hřišti se svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna nejprve utkali s devatenáctkou plzeňské Viktorie a následně s čimelickým Sikem.

  • 21.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Po víkendu přijde zužování kádru není žádná fotografie

Muži A Po víkendu přijde zužování kádru

V areálu FC Písek se intenzivně připravují muži i dorostenci. Po odehrání víkendového zápasového programu by mělo být jasnější, s jakým kádrem bude áčko bojovat o třetiligové body.

  • 19.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Trenéři Písku a Sparty hodnotí sobotní zápas není žádná fotografie

Muži A Trenéři Písku a Sparty hodnotí sobotní zápas

V sobotu 14. července si písečtí třetiligoví fotbalisté zahráli proti juniorce pražské Sparty. Zatímco žlutomodří za sebou mají teprve první týden přípravy, Sparťané se chystají na generálku před vstupem do nového ročníku juniorské ligy. Jak trenéři obou týmů hodnotili sobotní vzájemný zápas?

  • 15.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Dvě písecké jedenáctky porazily jednadvacítku Sparty není žádná fotografie

Muži A Dvě písecké jedenáctky porazily jednadvacítku Sparty

Na konci úvodního týdne přípravy před blížícím se startem nového ročníku České fotbalové ligy nastoupili svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna k úvodnímu přátelskému utkání. Na domácí půdě změřili síly s juniorkou pražské Sparty, pro kterou to byla tečka za píseckým soustředěním.

  • 14.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Filip Vacovský měl Písek na dohled není žádná fotografie

Muži A Filip Vacovský měl Písek na dohled

Příprava na třetiligový ročník 2018/2019 se rozeběhla na plné obrátky. Trenér Rostislav Grossmann začíná vytipovávat kádr, který se bude rvát o mistrovské body. Jeho součástí by se rád stal i dvacetiletý stoper Filip Vacovský.

  • 12.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Třetiligové áčko zahájilo novou sezónu není žádná fotografie

Muži A Třetiligové áčko zahájilo novou sezónu

V pondělí 9. července v 16 hodin předstoupili před hráče členové realizačního týmu áčka a zástupci vedení klubu FC Písek, aby přivítali téměř tři desítky fotbalistů na startu letní přípravy před sezónou 2018/2019, ve které budou žlutomodří opět bojovat ve třetí nejvyšší soutěži - Fortuna ČFL.

  • 10.7.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Michal Rendla: V Písku se to posunulo hodně dopředu   není žádná fotografie

Muži A Michal Rendla: V Písku se to posunulo hodně dopředu

Před sezónou 2017/2018 byl Michal Rendla zvolen kapitánem a vedl žlutomodré za co nejlepším výsledkem, který se měl blížit pozicím ne příliš vzdáleným možnému postupu do druholigové soutěže. Výsledkově turbulentní ročník Fortuna ČFL se nakonec vyvinul tak, že písečtí fotbalisté neměli daleko ke třetímu místu.

  • 24.6.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Nová sezóna začne 9. července není žádná fotografie

Muži A Nová sezóna začne 9. července

Třetiligoví fotbalisté FC Písek si užívají zaslouženou dovolenou po náročném ročníku Fortuna ČFL, ale již brzy se znovu obléknou do sportovního a začnou se připravovat na další sezónu.

  • 21.6.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek