K aktualitě Muži A - Další těsná porážka přišla s Vyšehradem není žádná fotografie

Muži A Další těsná porážka přišla s Vyšehradem

Třetí porážku v řadě rozdílem jediné branky utrpěl Písek na hřišti Xaverova s favorizovaným Vyšehradem, který se netají ambicemi na postup do druhé ligy. Domácí rozhodli zápas ve svůj prospěch povedeným trestným kopem přes zeď z kopačky kapitána Drobílka.

• 18.5.2019
VÍCE...
K aktualitě  - Ponurá nálada z neúspěšné série neobešla ani stopera Filipa Vacovského není žádná fotografie

Ponurá nálada z neúspěšné série neobešla ani stopera Filipa Vacovského

Třetiligový Písek nastoupil ve středu a sobotu dvakrát doma. V rozmezí třech dnů podlehl soupeřům z Ústí nad Orlicí a Štěchovic shodným poměrem 1:2. Mužstvo se nedokázalo vymanit z výsledkového trápení, které ho provází už drahný čas, a zůstalo přikrčené v blízkosti úplného dna sedmnáctičlenné tabulky.

• 8.5.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písek se neprosadil proti obrannému bloku Štěchovic a prohrál znovu 1:2. není žádná fotografie

Muži A Písek se neprosadil proti obrannému bloku Štěchovic a prohrál znovu 1:2.

Sobotní vystoupení třetiligového Písku na domácím trávníku proti Štěchovicím dospělo ke stejnému výsledku 1:2 jako středeční předehrávka u břehu Otavy s týmem Ústí nad Orlicí. Trápení fotbalového souboru ze Šrámkova města nebere konce. Písečtí se herně dokážou poměřit s kýmkoliv, ale góly dávají většinou soupeři.

• 4.5.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - V sobotu Štěchovice, v dalším týdnu belgičtí ovčáci není žádná fotografie

Muži A V sobotu Štěchovice, v dalším týdnu belgičtí ovčáci

Píseckým fotbalistům pokračuje velmi náročný týden. Svěřenci Milana Nouska ml. ve středu odehráli zápas proti ústeckoorlické Jiskře a hned v sobotu je čeká další. Tentokrát k Otavě přijedou Štěchovice, tedy žádný lehký soupeř. Středočeši drží vítěznou šňůru a rozhodně domácím nedají nic zadarmo. Pro písecké hráče půjde na nějakou dobu o poslední domácí klání, jejich fotbalový areál totiž příští týden hostí mistrovství světa belgických ovčáků.

• 3.5.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Prohráli jsme úplně zbytečně, mrzelo Romana Vávru není žádná fotografie

Muži A Prohráli jsme úplně zbytečně, mrzelo Romana Vávru

Ve středečním střetnutí s Ústím nastoupil 20letý Roman Vávra na postu defenzivního záložníka. Stačil podporovat i ofenzivu a po rychlé akci v 10. minutě otevřel skóre. Lepší vstup do zápasu si Písečtí nemohli přát. Jenže v dalším průběhu se opakoval scénář z předchozích zápasů a soupeř toho dokonale využil. „Tahle porážka byla zbytečná,“ kroutil hlavou Vávra, který střídal sedm minut před koncem.

• 2.5.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písek inkasoval v závěru. Ani napočtvrté s Ústím nebodoval není žádná fotografie

Muži A Písek inkasoval v závěru. Ani napočtvrté s Ústím nebodoval

Písečtí fotbalisté nevyzráli na ústeckoorlickou Jiskru ani na čtvrtý pokus. Stejně jako v předchozích případech, i ve středeční předehrávce 27. kola ČFL padli těsně o jednu branku. Šťastnější Východočeši otočili skóre tři minuty před koncem a svátek práce oslavili třemi body.