K aktualitě Muži A - V Benešově rozhodly rychlé góly není žádná fotografie

Muži A V Benešově rozhodly rychlé góly

V mrazu a nepříjemném větru nastoupili písečtí třetiligoví fotbalisté na umělé trávě v Benešově, kde po podzimní části soutěže spokojenost rozhodně nepanovala. Snaha o změnu a vylepšení pozice Benešova byla v průběhu zimní přípravy patrná - kádr Středočechů nedoplnilo avizovaných šest posil, ale dokonce sedm. Do utkání s FC Písek totiž zasáhl také kamerunský útočník Jean Claude Essomba.

  • 18.3.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - ČFL pokračuje v neděli v Benešově není žádná fotografie

Muži A ČFL pokračuje v neděli v Benešově

Benešovští prožili snový vstup do třetiligové sezony 2017/2018, když si v úvodních čtyřech kolech připsali tři výhry za plný počet bodů a jednu dvoubodovou po penaltách, která navíc přišla na půdě píseckého FC. S jedenácti body Středočeši atakovali samotné čelo tabulky, jenže pak se výborný rozjezd změnil v trápení.

  • 16.3.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Kamil Hajdušek: Hned jsem věděl, že to jde na můj vrub není žádná fotografie

Muži A Kamil Hajdušek: Hned jsem věděl, že to jde na můj vrub

Písečtí třetiligoví fotbalisté mají za sebou bodově vydařený vstup do jarní poloviny sezony 2017/2018. Další příprava se již upíná k nedělnímu utkání v Benešově, ale my se ještě jednou vrátíme k domácímu duelu s Vltavínem - tentokrát očima gólmana Kamila Hajduška.

  • 13.3.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Štěpán Holý: Nějak se to polízalo přes jejich obránce není žádná fotografie

Muži A Štěpán Holý: Nějak se to polízalo přes jejich obránce

Jednadvacetiletý obránce Štěpán Holý přišel do FC Písek v zimní přestávce na půlroční hostování z druholigové Příbrami. V úvodním jarním zápase Písku v České fotbalové lize proti Vltavínu nastoupil od začátku ve stoperské dvojici s kapitánem Michalem Rendlou. Domácí sice dostali dvě branky, ale Štěpán Holý dokázal v 82. minutě vyrovnat a přispěl tak k remíze po základní hrací době. Písečtí nakonec vyhráli na penalty a vybojovali dva body.

  • 11.3.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Na úvod jara zahřály žlutomodré dva body není žádná fotografie

Muži A Na úvod jara zahřály žlutomodré dva body

Předpovědi, které na sobotní dopoledne, kdy bylo odehráno úvodní jarní třetiligové utkání mezi celky Písku a silného Vltavínu, se nevyplnily. Diváci i hráči si užívali slunečného počasí a nakonec mohli odcházet spokojení také s výsledkem, když žlutomodří udolali celek trenéra Martina Frýdka na penalty.

  • 10.3.2018
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Do jara vstoupí Písečtí se třemi posilami není žádná fotografie

Muži A Do jara vstoupí Písečtí se třemi posilami

Přípravná období fotbalových mužstev nejsou pouze o trénování. Během letní i zimní přestávky dochází k odchodům hráčů a samozřejmě také k posilování kádrů. V právě končící pauze se hráčské změny nevyhnuly ani píseckému áčku.

  • 5.3.2018
VÍCE...
Přejděte na začátek