1. kolo
10.8. Králův Dvůr Písek 2 : 0
11.8. FK Dobrovice Převýšov 2 : 0
11.8. Slovan Velvary Brozany 2 : 2 (3:4)
11.8. Domažlice Vyšehrad 2 : 2 (7:6)
11.8. Vltavín Živanice 1 : 0
11.8. FK Olympia Ústí n/Orl. 0 : 1
12.8. SK Zápy Litoměřicko 2 : 1
12.8. SK Benešov Štěchovice 1 : 1 (4:2)
12.8. Karlovy Vary Jirny 1 : 0
2. kolo
18.8. Ústí n/Orl. Převýšov 1 : 0
18.8. Živanice Domažlice 1 : 4
18.8. Litoměřicko Vltavín 1 : 2
18.8. FK Olympia SK Zápy 0 : 2
18.8. Vyšehrad Králův Dvůr 1 : 1 (5:3)
18.8. Písek SK Benešov 3 : 3 (4:5)
19.8. Štěchovice Slovan Velvary 1 : 1 (5:4)
19.8. Brozany Karlovy Vary 2 : 2 (3:5)
19.8. Jirny FK Dobrovice 2 : 4
16. kolo
22.8. Karlovy Vary FK Dobrovice 1 : 1 (4:3)
22.8. Slovan Velvary Převýšov 5 : 2
22.8. SK Benešov Jirny 2 : 0
22.8. Králův Dvůr Brozany 1 : 1 (4:5)
22.8. Domažlice Štěchovice 2 : 1
22.8. Vltavín Písek 2 : 3
22.8. SK Zápy Vyšehrad 2 : 0
22.8. FK Olympia Živanice 1 : 1 (3:5)
22.8. Ústí n/Orl. Litoměřicko 2 : 0
3. kolo
25.8. Slovan Velvary Písek 2 : 2 (5:4)
25.8. FK Dobrovice Brozany 2 : 1
25.8. Domažlice Litoměřicko 4 : 1
25.8. Králův Dvůr Živanice 2 : 1
25.8. Převýšov Jirny 0 : 1
25.8. Vltavín FK Olympia 1 : 2
26.8. SK Zápy Ústí n/Orl. 2 : 1
26.8. SK Benešov Vyšehrad 1 : 3
26.8. Karlovy Vary Štěchovice 0 : 2
4. kolo
1.9. Ústí n/Orl. Jirny 2 : 1
1.9. Živanice SK Benešov 0 : 0 (4:3)
1.9. Litoměřicko Králův Dvůr 0 : 1
1.9. Vyšehrad Slovan Velvary 3 : 0
1.9. Písek Karlovy Vary 2 : 1
1.9. FK Olympia Domažlice 4 : 2
2.9. SK Zápy Vltavín 4 : 2
2.9. Štěchovice FK Dobrovice 1 : 2
2.9. Brozany Převýšov 0 : 2
5. kolo
8.9. Domažlice SK Zápy 2 : 0
8.9. Slovan Velvary Živanice 3 : 1
8.9. FK Dobrovice Písek 3 : 0
8.9. Králův Dvůr FK Olympia 0 : 0 (2:3)
8.9. Převýšov Štěchovice 2 : 0
8.9. Vltavín Ústí n/Orl. 3 : 0
9.9. Jirny Brozany 3 : 2
9.9. SK Benešov Litoměřicko 1 : 4
9.9. Karlovy Vary Vyšehrad 4 : 2
6. kolo
15.9. Ústí n/Orl. Brozany 2 : 1
15.9. Živanice Karlovy Vary 3 : 1
15.9. Litoměřicko Slovan Velvary 2 : 1
15.9. Vltavín Domažlice 5 : 2
15.9. FK Olympia SK Benešov 0 : 0 (6:5)
15.9. Vyšehrad FK Dobrovice 2 : 1
15.9. Písek Převýšov 1 : 2
16.9. SK Zápy Králův Dvůr - : -
16.9. Štěchovice Jirny - : -
17. kolo
19.9. Litoměřicko FK Olympia 3 : 2
19.9. Živanice SK Zápy 1 : 3
19.9. Vyšehrad Vltavín 3 : 2
19.9. Písek Domažlice 1 : 0
19.9. Štěchovice Králův Dvůr 1 : 1 (7:6)
19.9. Brozany SK Benešov 1 : 1 (6:5)
19.9. Jirny Slovan Velvary 0 : 0 (5:4)
19.9. Převýšov Karlovy Vary 3 : 2
19.9. FK Dobrovice Ústí n/Orl. 5 : 2
7. kolo
22.9. Slovan Velvary FK Olympia - : -
22.9. FK Dobrovice Živanice - : -
22.9. Domažlice Ústí n/Orl. - : -
22.9. Králův Dvůr Vltavín - : -
22.9. Převýšov Vyšehrad - : -
23.9. Brozany Štěchovice - : -
23.9. Jirny Písek - : -
23.9. SK Benešov SK Zápy - : -
23.9. Karlovy Vary Litoměřicko - : -
8. kolo
29.9. Ústí n/Orl. Štěchovice - : -
29.9. Živanice Převýšov - : -
29.9. Domažlice Králův Dvůr - : -
29.9. Litoměřicko FK Dobrovice - : -
29.9. Vltavín SK Benešov - : -
29.9. FK Olympia Karlovy Vary - : -
29.9. Vyšehrad Jirny - : -
29.9. Písek Brozany - : -
30.9. SK Zápy Slovan Velvary - : -
9. kolo
6.10. Slovan Velvary Vltavín - : -
6.10. FK Dobrovice FK Olympia - : -
6.10. Králův Dvůr Ústí n/Orl. - : -
6.10. Převýšov Litoměřicko - : -
7.10. Štěchovice Písek - : -
7.10. Brozany Vyšehrad - : -
7.10. Jirny Živanice - : -
7.10. SK Benešov Domažlice - : -
7.10. Karlovy Vary SK Zápy - : -
10. kolo
13.10. Ústí n/Orl. Písek - : -
13.10. Živanice Brozany - : -
13.10. Domažlice Slovan Velvary - : -
13.10. Litoměřicko Jirny - : -
13.10. Králův Dvůr SK Benešov - : -
13.10. Vltavín Karlovy Vary - : -
13.10. FK Olympia Převýšov - : -
13.10. Vyšehrad Štěchovice - : -
14.10. SK Zápy FK Dobrovice - : -
11. kolo
20.10. Slovan Velvary Králův Dvůr - : -
20.10. FK Dobrovice Vltavín - : -
20.10. Písek Vyšehrad - : -
20.10. Převýšov SK Zápy - : -
21.10. Štěchovice Živanice - : -
21.10. Brozany Litoměřicko - : -
21.10. Jirny FK Olympia - : -
21.10. SK Benešov Ústí n/Orl. - : -
21.10. Karlovy Vary Domažlice - : -
12. kolo
27.10. Živanice Písek - : -
27.10. Ústí n/Orl. Vyšehrad - : -
27.10. Domažlice FK Dobrovice - : -
27.10. Králův Dvůr Karlovy Vary - : -
27.10. Vltavín Převýšov - : -
27.10. FK Olympia Brozany - : -
27.10. Litoměřicko Štěchovice - : -
28.10. SK Zápy Jirny - : -
28.10. SK Benešov Slovan Velvary - : -
13. kolo
3.11. Převýšov Domažlice - : -
3.11. Písek Litoměřicko - : -
3.11. Vyšehrad Živanice - : -
3.11. Slovan Velvary Ústí n/Orl. - : -
3.11. FK Dobrovice Králův Dvůr - : -
4.11. Jirny Vltavín - : -
4.11. Brozany SK Zápy - : -
4.11. Štěchovice FK Olympia - : -
4.11. Karlovy Vary SK Benešov - : -
14. kolo
10.11. FK Olympia Písek - : -
10.11. Vltavín Brozany - : -
10.11. Králův Dvůr Převýšov - : -
10.11. Slovan Velvary Karlovy Vary - : -
10.11. Domažlice Jirny - : -
10.11. Ústí n/Orl. Živanice - : -
10.11. Litoměřicko Vyšehrad - : -
11.11. SK Zápy Štěchovice - : -
11.11. SK Benešov FK Dobrovice - : -
15. kolo
17.11. Vyšehrad FK Olympia - : -
17.11. Převýšov SK Benešov - : -
17.11. FK Dobrovice Slovan Velvary - : -
17.11. Živanice Litoměřicko - : -
17.11. Brozany Domažlice - : -
17.11. Písek SK Zápy - : -
18.11. Štěchovice Vltavín - : -
18.11. Karlovy Vary Ústí n/Orl. - : -
18.11. Jirny Králův Dvůr - : -

Naši soupeři v ČFL

Naplánovaná trasa

Naplánovat trasu   Start: Cíl:   vytisknout

Přejděte na začátek