K aktualitě  - Nejlepší střelci mládežníků: Pergler, Hadáček a Šátava není žádná fotografie

Nejlepší střelci mládežníků: Pergler, Hadáček a Šátava

Celkem 234 gólů nastřílela mládežnická družstva FC Písek v podzimní části celostátních soutěží. Nejpilnější byl v tomto směru žákovský tým U15, který se v jedenácti zápasech divize trefil 50krát. Kapitán Dominik Pergler (na snímku) nastřílel nejvíc branek. Na svém kontě má 21 gólů. V klubové statistice jsou na dalších místech Filip Hadáček (U17) se 14 zásahy a David Šátava (U13) jich dal 13.

  • 12.12.2019
VÍCE...
K aktualitě  - FC Písek přispěl na sbírku betlému není žádná fotografie

FC Písek přispěl na sbírku betlému

Zájmový spolek Cohiba Musica pořádá již dvanáctým rokem adventní oslavy známé pod názvem Advent v Písku. Jedním z podporovatelů, kteří významně finančně pomohli pořízení betlému, byl FC Písek.

  • 3.12.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Někteří hráči předvedli svůj nadstandard, říká trenér Písku Milan Nousek  není žádná fotografie

Muži A Někteří hráči předvedli svůj nadstandard, říká trenér Písku Milan Nousek

Podzimní část letošního ročníku ČFL zahájil písecký A-tým 10. srpna remízou 1:1 a neúspěšným penaltovým rozstřelem 2:4 na hřišti pražského Vltavínu. Závěr obstarala 16. listopadu domácí remíza 1:1 s úspěšným penaltovým rozstřelem 4:2 při měření sil s pražskou Admirou. Celkově žlutomodří shromáždili dvacet devět bodů a pro zimní období si rezervovali pobyt na třetí příčce šestnáctičlenné tabulky. Lepší byla jen rezerva Sparty a lídr FC Táborsko. Nepříliš očekávaný, ale tím příjemnější výsledek, se zrcadlí v trenérském ohlédnutí Milana Nouska ml.

  • 28.11.2019
VÍCE...
K aktualitě U 9 - Písecké přípravky měly v hale nabito. Zářili Bušta s Holubářem není žádná fotografie

U 9 Písecké přípravky měly v hale nabito. Zářili Bušta s Holubářem

Mladší a mini přípravka FC Písek pokračovaly v seriálu halových turnajů v Třeboni a Starých Hodějovicích. Oba družstva si vedla nadmíru úspěšně. Mladší dokázali v čele s kanonýrem Buštou, který dal rovnou polovinu z 26 gólů, nasbírat sedm bodů. Ještě lépe se dařilo suverénní mini přípravce. Soupeřům nastřílela ve třech zápasech úctyhodných 35 branek! Nejčastěji skóroval jedenáctigólový Holubář.

  • 25.11.2019
VÍCE...
Přejděte na začátek