K aktualitě Muži A - Jedná se o přestupu Valenty, na testy přišel Hajdo není žádná fotografie

Muži A Jedná se o přestupu Valenty, na testy přišel Hajdo

Útočník Tomáš Valenta by měl v příští sezoně oblékat žlutomodrý dres FC Písek. Třiadvacetiletý hráč v minulé sezoně strávil jaro v FK Dobrovice, kam přestoupil po ročním účinkování v druholigovém Táborsku. Na zkoušce v klubu je Dominik Hajdo.

  • 23.7.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Rezerva Sparty porazila Písek góly Amblera a Traoreho není žádná fotografie

Muži A Rezerva Sparty porazila Písek góly Amblera a Traoreho

Béčko pražské Sparty sehrálo během svého soustředění u Otavy druhé přípravné utkání. Tentokrát s budoucím soupeřem v ČFL. Po středečním vítězství v Olešníku 3:0 porazilo v sobotu dopoledne domácí FC Písek 2:0, když protočilo 22 hráčů a gólovou normu naplnilo v obou poločasech.

  • 20.7.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Písek remizoval s devatenáctkou Příbrami 2:2 není žádná fotografie

Muži A Písek remizoval s devatenáctkou Příbrami 2:2

Poprvé v probíhající letní přípravě svěřenci Milana Nouska remizovali. Ve třetím přátelském utkání se rozešli smírně s ligovým dorostem 1.FK Příbram 2:2. Za FC Písek se prosadila dvojice Václav Hrachovec a Antonín Presl.

  • 17.7.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Ligová béčka, ale i zbývající konkurenti vzbuzují respekt, říká písecký Milan Nousek starší není žádná fotografie

Muži A Ligová béčka, ale i zbývající konkurenti vzbuzují respekt, říká písecký Milan Nousek starší

Třetiligovému Písku se nepovedla uplynulá sezona. Šestnácté místo ze sedmnácti týmů v závěrečné tabulce způsobilo kaňku na předchozí velmi dobré pověsti tradičního účastníka ČFL. Hráči a trenéři spolu s vedením klubu vstupují do přípravy na nadcházející ročník s odhodláním nepřipustit další propadák. „Jasným úkolem je nemít záchranářské starosti,“ zdůrazňuje člen výboru Milan Nousek starší, do jehož portfolia spadá především činnost áčka.

  • 12.7.2019
VÍCE...
Přejděte na začátek