K aktualitě Muži A - Tomáš Valenta: Energie načerpaná v lese se moc neuplatnila není žádná fotografie

Muži A Tomáš Valenta: Energie načerpaná v lese se moc neuplatnila

První dva zápasy čerstvě zahájeného ročníku ČFL v barvách Písku odehrál třiadvacetiletý Tomáš Valenta (15. 5. 1996), důrazný fotbalista, který vyrůstal v pražské Slavii. Dospělý fotbal okusil v Táborsku, naposledy účinkoval v třetiligové Dobrovici. Ke břehu Otavy přišel na přestup. Při premiéře na hřišti Vltavínu se prezentoval vyrovnávacím gólem, díky němuž jeho tým získal bod, ale před píseckými diváky ve 2. kole proti Domažlicím nenaplnil nový muž v sestavě střelecký apetit. Domácí ve vyrovnané bitvě padli výsledkem 0:1.

  • 20.8.2019
VÍCE...
K aktualitě Muži A - Kvalitní třetiligový duel mezi Pískem a Domažlicemi rozhodli hosté šťastným gólem není žádná fotografie

Muži A Kvalitní třetiligový duel mezi Pískem a Domažlicemi rozhodli hosté šťastným gólem

Po zisku cenného bodu na hřišti Loko Vltavín v úvodním kole podzimní části ČFL se písecké áčko představilo domácímu publiku v souboji s ambiciózním soupeřem Jiskrou Domažlice. V rychlém a chvílemi opravdu jiskřivém utkání podali oba soupeři nadstandardní třetiligový výkon. Body do tabulky si však připsali hosté díky šťastnému gólu z první půle. Spravedlivější by byla remíza.

  • 17.8.2019
VÍCE...
Přejděte na začátek