K aktualitě Muži A - Fotbalový podzim přijedou uzavřít Zápy není žádná fotografie
  • 15.11.2018
Zpět na aktuality

Muži A - Fotbalový podzim přijedou uzavřít Zápy

To nejlepší na konec čeká písecké třetiligové fotbalisty na závěr podzimní části Fortuna ČFL. U Otavy se v posledním ligovém utkání roku 2018 představí suverénní lídr tabulky - celek SK Zápy.

Zápy se mohou pyšnit dosavadní výbornou bilancí. Tým trenéra Michala Maška dokázal již čtrnáctkrát vyhrát a pouze dvakrát odcházel ze hřiště pokořen. Porazit vedoucí celek soutěže se podařilo Domažlicím a také nováčkovi z Velvar.

Hráči z městysu, který leží v okrese Praha-východ, patří k nejlépe střílejícím, především osmigóloví Tomáš Matějka s Janem Jelínkem, ale ještě více spoléhají na svou defenzivu, jež inkasuje v průměru méně než jednu branku na zápas.

Domácí žlutomodří se budou chtít s fanoušky rozloučit povedeným výkonem a bodovým ziskem jim poděkovat za přízeň v první polovině aktuálního ročníku, zvlášť, když v předchozím kole neuspěli v Radotíně.

Přijďte si vychutnat závěr fotbalového podzimu a podpořit písecký celek. Utkání FC Písek - SK Zápy bude rozehráno v sobotu 17. listopadu v 10.15 hodin.

Autor: Petr Brůha
Foto: Jan Škrle

Přejděte na začátek